
Редукція MAGNAPLAST призначена для з’єднання труб різного діаметра у системах зовнішньої каналізації. Виріб забезпечує плавний перехід між трубами та гарантує герметичність і надійність з’єднання.
Характеристики:Редукція використовується при монтажі зовнішніх каналізаційних систем у приватному та комерційному будівництві.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Magnaplast |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 8.3 кг |
| Гарантійний термін | 10 років |
| Колір | Помаранчевий |
| Максимальна температура робочого середовища | 60 град. |
| Матеріал перехідника | Полівінілхлорид |
| Мінімальна температура робочого середовища | 0 град. |
| Робоче середовище | Вода |
| Тип приєднання | Розтрубне |
| Користувацькі характеристики | |
| Діаметр | 400/315 мм |
| Діаметр отворів для кріплення | 400 мм |