
Пробка (заглушка) MAGNAPLAST — це елемент системи зовнішньої каналізації, призначений для герметичного закриття кінців труб діаметром 110 мм. Використовується при монтажі або тимчасовому перекритті трубопроводів.
Пробка входить до системи Magnaplast KG, яка використовується для транспортування побутових і дощових стоків. Всі елементи системи сумісні між собою та забезпечують швидкий монтаж.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Magnaplast |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1.7 кг |
| Гарантійний термін | 10 років |
| Зовнішній діаметр | 315 мм |
| Колір | Помаранчевий |
| Максимальна температура робочого середовища | 60 град. |
| Матеріал заглушки | Полівінілхлорид |
| Мінімальна температура робочого середовища | 0 град. |
| Робоче середовище | Вода |
| Тип приєднання | Розтрубне |
| Умовний прохід | 315 мм |