


Труба поліпропіленова з розтрубом MAGNAPLAST призначена для монтажу зовнішніх каналізаційних систем. Виготовлена з високоякісного поліпропілену, труба забезпечує високу міцність, довговічність та стійкість до агресивних середовищ.
Завдяки розтрубному з’єднанню з ущільнювальним кільцем монтаж виконується швидко та забезпечує герметичність системи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Magnaplast |
| Країна виробник | Німеччина |
| Внутрішній діаметр | 200 мм |
| Гарантійний термін | 10 років |
| Довжина труби | 1000 мм |
| Колір | Помаранчевий |
| Максимальна короткочасно допустима температура | 95 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Область застосування труби | Для каналізації |
| Перетин труби | Кругле |
| Спосіб з'єднання | Розтрубне |
| Тип труби | Для зовнішніх робіт |
| Товщина стінки труби | 3.9 мм |