



Труба ПВХ OSTENDORF призначена для монтажу зовнішніх каналізаційних систем. Виготовлена з високоякісного полівінілхлориду, вона забезпечує надійність, довговічність та стійкість до впливу зовнішнього середовища.
Характеристики:Підходить для використання в приватному будівництві та зовнішніх каналізаційних мережах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ostendorf |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 10 років |
| Довжина | 3000 мм |
| Зовнішній діаметр | 125 мм |
| Колір | Помаранчевий |
| Максимальна короткочасно допустима температура | 60 град. |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Область застосування труби | Для каналізації |
| Перетин труби | Кругле |
| Спосіб з'єднання | Розтрубне |
| Товщина стінки труби | 3.2 мм |