
Трійник OSTENDORF призначений для розгалуження трубопроводу у системах зовнішньої каналізації під прямим кутом. Забезпечує надійне та герметичне з’єднання елементів системи.
Характеристики:Трійник використовується для створення відгалужень у каналізаційних системах приватного та комерційного будівництва.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ostendorf |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 10 років |
| Діаметр другого торця корпусу | 250 мм |
| Діаметр першого торця корпусу | 250 мм |
| Колір | Помаранчевий |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Максимальна температура робочого середовища | 45 град. |
| Матеріал трійника | Полівінілхлорид |
| Мінімальна температура робочого середовища | 0 град. |
| Призначення | Зовнішня каналізація |
| Робоче середовище | Вода |
| Тип приєднання | Розтрубне |
| Тип трійника | Перехідний |
| Умовний прохід | 250 мм |